Agentura Pac

Letní tábory

>
<
  • 1483622937-28626.jpg
  • 1483625686-20374.jpg
  • 1483625766-26351.jpg

Kdo jsme a co děláme

Agentura PAC, z.s. (dříve Občanské sdružení PAC) nazývané lidově "PACka" vzniklo jako logické vyvrcholení snah a snů několika mladých lidí dělat si věci po svém za účelem pořádání veškerých druhů dětské a zážitkové rekreace, a to v roce 2008. Spojila se u nás zkušenost, kreativita, chuť do práce a hlavně správný mix přátel, kamarádů a známých. Na začátku jsme měli vizi uspořádat 2 běhy táborů a pár škol v přírodě. S tím, jak stoupala spokojenost s naší organizací, stoupal i zájem o naše pobyty. V současné době pořádáme 3 obdivované běhy letního tábora, školy v přírodě máme plné od dubna do června, jezdíme s dětmi na hory o jarních prázdninách lyžovat a nově s nimi trávíme i podzimní prázdniny...
 
Do budoucna se chceme zaměřit na celoroční činnost s dětmi jako je např. jednodenní expedice (turistika, atrakce, geocaching) či zájmový kroužek (cykloturistika, outdoor). Také máme v plánu zprovoznit výchovnou skupinu pro předškolní děti s možností celodenního vyžití, výukou angličtiny, zárukou zdravé stravy a programu bez moderní techniky...

Na cestě za našimi sny nás žene spokojenost dětí a jejich rodičů, kteří nám pravidelně dávají pozitivní zpětnou vazbu, že děláme vše dobře a kvalitně, což je naším motorem do dalších počinů... moc si toho vážíme a děkujeme. Vedení PACky

Člen výboru

Švach Honza
alias Ace
28x jako Hlavní vedoucí

ace@packa.eu
Handreich Pavel
alias Plevel
19x jako Hlavní vedoucí

plevel@packa.eu

Řadový člen

Fantová Veronika
alias Fanta
7x jako Oddílový vedoucí

fanta@packa.eu
Besedová Magda
alias Majda
4x jako Pomocný vedoucí

embecko@centrum.cz
Diviš Honza
alias Hanz
16x jako Programový vedoucí

hanz@packa.eu
Hummelová Zuzana
alias Zůza
10x jako Oddílový vedoucí

zuzanahummelova@seznam.cz
Lebrušková Michaela
alias Miška
11x jako Pomocný vedoucí

misa.lebruskova@packa.eu
Schejbalová Lucie
alias Sejroška
8x jako Oddílový vedoucí

sejr@packa.eu
Zajacová Jana
alias Julča
8x jako Oddílový vedoucí

julca.z@seznam.cz
Zdráhalová Zuzana
alias Zuzlina
10x jako Oddílový vedoucí

zuzlina@packa.eu
Kolář Jan
alias Plazič
3x jako Oddílový vedoucí

j.kolar90@seznam.cz

Přítel

Růžička Jaroslav
alias Halogen
4x jako Oddílový vedoucí

halogen@packa.eu
Řehák Ondra
alias Píďa
10x jako Oddílový vedoucí

pida@packa.eu
Váňa Pavel
alias Pája
4x jako Praktikant

vana10@atlas.cz
Vöröšová Veronika
alias Verča
5x jako Oddílový vedoucí

Vvery929@seznam.cz
Broklová Michaela
alias Brokolice
4x jako Oddílový vedoucí

michaelabrokl@gmail.com
Oupicová Kateřina
alias Kejtý
3x jako Oddílový vedoucí

kata.oupicova@packa.eu
Klimecký Miroslav
alias Miry
1x jako Pomocný vedoucí

miry@packa.eu